Merhaba, Ben Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı 

Uzm. Dr. Yaşar PALA

1967 Ankara doğumluyum. İlk, ortaokul ve liseyi Ankara’da tamamladım. 1992 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdim.

1992-1994 yılları arasında Pazarören Sağlık Ocağı’nda pratisyen hekim olarak görev yaptım. 1996-1997 yılları arasında Kızılcahamam Sağlık Ocağı’nda pratisyen hekim olarak görev yaptım.

1997-2001 yılları arasında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde asistanlık yaparak Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı oldum. 2001-2007 yılları arasında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Kliniği’nde Başasistan Uzman Doktor olarak görev yaptım.

2008 - 2020 yılları arasında  Özel Optimed Hastanesi’nde Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı olarak , Ameliyathane ve Yetişkin yoğun bakım ünitesi sorumluluğu görevini yürüttüm. Eş zamanlı olarak 2011 yılından itibaren Trakya Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde yarı zamanlı ve 2020 yılı Eylül ayından itibaren tam zamanlı Anestezi ve Reanimasyon Uzman Doktoru olarak görev yaptım.

2023 yılı Haziran ayı itibariyle Trakya'nın merkezi Çorlu'da bulunan Çorlu Optimed Tıp Merkezi bünyesinde hayata geçirdiğim 'Dental Sedation And Anesthesia Team' adlı anestezi ekibim ile yetişkin ve çocuk hastalarda diş tedavilerinde sedasyon hizmeti vermekteyim.

Evli ve 5 çocuk babasıyım.

Sedasyon ile endişelerinizi unutun, tedaviniz keyifle devam etsin.

Seçimlerinizi Onurlandıran Hasta Bağlantısına Derinden Bağlıyız.

Toplum hastanelerine, diş kliniklerine ve sağlık tesislerine anestezi hizmetlerinin önde gelen sağlayıcısı olmak istiyorum. Hekime ait ve yönetilen bir muayenehane olarak, bölge genelinde güçlü toplum ilişkilerini teşvik ederken yüksek kaliteli, uygun maliyetli sağlık hizmetleri sunmak için hastamızın çıkarlarını savunuyorum.

 

Hizmetlerimi, yerleşik standartlara, mesleğin güçlü ilkelerine ve etiğine, uygulanabilir mesleki uzmanlık kuruluşlarına ve tanındığı yüksek kalite standardına uygun olarak vermekteyim. İlkelerim, misyonum, vizyonum ve temel değerlerim aracılığıyla hasta bağlantısını onurlandıran felsefem üzerine inşa etmekteyim.

Uzm. Dr. Yasar PALA

Anestezi ve Reaminasyon Uzmanı

Sedasyon ile endişe ve ağrıdan arının, tedaviye odaklanın.

Temel Değerlerim

Hastalarımızın güvenliğine ve refahına adanmış yüksek ahlaki ilkeler ve profesyonel standartlar göstermek,

Değerli ekibi üyelerim için saygılı, işbirlikçi ve kapsayıcı bir çalışma ortamı sağlamak,

Yaptıkları işte en iyi olan nazik ve şefkatli klinik personeli ve profesyonel uzmanları ekibime dahil etmek,

Olumlu ve ölçülebilir bir değişim ve gelişim getirisini hizmet yoluyla topluma geri vermek.

Sedasyon ile rahat ve huzurlu bir tedavi deneyimi elde edebilirsiniz.

Vizyonum

Güvenliğinize ve iyiliğinize odaklanan şefkatli ve saygılı bir uzman ekibi tarafından sunulan olağanüstü, hasta merkezli anestezi bakımı sağlamak.

Misyonum

Anestezi hizmetlerinde güvenilir bir sağlık ortağı olarak benzersiz bir hasta deneyimi sağlamak.

Önde gelen sağlık sistemlerinden birçoğuna bağlı olmaktan olağanüstü gurur duymaktayım.